89 products
89 products
Sort by:

Plátano & Queso Mini Arepa
$3.00
Unit price perPlátano & Queso Mini Arepa
$3.00
Unit price perWith plaintains and queso fresco. Figure two pieces per person. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).

Pollo Mechado Arepa
$9.00
Unit price perPollo Mechado Arepa
$9.00
Unit price perWith shredded chicken. Contains corn. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).
Pollo Mechado Mini Arepa
$3.00
Unit price perPollo Mechado Mini Arepa
$3.00
Unit price perWith shredded chicken. Figure two pieces per person. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).

Polvorosas
$0.80
Unit price perPolvorosas
$0.80
Unit price perVenezuelan sugar cookies. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).
Pork Pabellón Bowl
$14.00
Unit price perPork Pabellón Bowl
$14.00
Unit price perWith roasted pork, rice, black beans, and sweet plantains.

Queso de Mano 24oz
$16.00
Unit price perQueso de Mano 24oz
$16.00
Unit price per
Queso Duro Per Pound
$8.99
Unit price perQueso Duro Per Pound
$8.99
Unit price per
Queso Guayanes (16 oz)
$12.00
Unit price perQueso Guayanes (16 oz)
$12.00
Unit price per
Queso Mini de Mano 16oz
$12.00
Unit price perQueso Mini de Mano 16oz
$12.00
Unit price per
Queso Palmizulia Per Pound
$11.40
Unit price perQueso Palmizulia Per Pound
$11.40
Unit price perQueso Rallado Arepa
$7.00
Unit price perQueso Rallado Arepa
$7.00
Unit price perWith your choice of cheese. Contains corn and dairy. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).
Queso Rallado Mini Arepa
$3.00
Unit price perQueso Rallado Mini Arepa
$3.00
Unit price perWith queso fresco. Figure two pieces per person. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).

Queso Telita (8 oz)
$7.50
Unit price perQueso Telita (8 oz)
$7.50
Unit price per
Reina Pepiada
$14.99
Unit price perReina Pepiada
$14.99
Unit price perShredded chicken, mayonnaise, and avocado. Contains eggs. Sold by the pound.
Reina Pepiada Arepa
$10.00
Unit price perReina Pepiada Arepa
$10.00
Unit price perWith shredded chicken, mayonnaise, and avocado. Contains eggs, soybean, and corn. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).
Reina Pepiada Mini Arepa
$3.00
Unit price perReina Pepiada Mini Arepa
$3.00
Unit price perWith shredded chicken, mayonnaise, and avocado. Figure two pieces per person. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).

Roasted Pork
$13.99
Unit price perRoasted Pork
$13.99
Unit price perSold by the pound.
Contains fish, soybean, and pork.