89 products
89 products
Sort by:


Salsa de Ajo (12 oz)
$10.00
Unit price perSalsa de Ajo (12 oz)
$10.00
Unit price perOur garlic sauce is a versatile and flavorful condiment with the distinctive taste of garlic and cilantro. It is made from a blend of garlic, oil, and other aromatic ingredients. Its intense flavor and aroma make it an ideal complement to a wide range of dishes, such as meats, fish, vegetables, and especially our tequeños. This sauce enhances the taste of food without overpowering it, making it a favorite in many households.


Salsa Picante (12 oz)
$10.00
Unit price perSalsa Picante (12 oz)
$10.00
Unit price perOur hot sauce is a bold and flavorful condiment with the perfect balance of heat and taste. Made with a blend of spicy peppers, garlic, and aromatic spices, it adds a fiery kick to any dish. Whether drizzled over our arepas, patacones, or bowls, this sauce enhances every bite without overpowering the flavors. A must-have for spice lovers, it's the perfect way to turn up the heat on your favorite Arepa Zone meals!
Service Fee
From $0.00
Unit price perService Fee
From $0.00
Unit price perDO NOT DELETE

Shredded Beef
$16.99
Unit price perShredded Beef
$16.99
Unit price perSold by the pound.
Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).
Shredded Chicken
$15.99
Unit price perShredded Chicken
$15.99
Unit price perSold by the pound.
Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).
Sifrina Arepa
$11.00
Unit price perSifrina Arepa
$11.00
Unit price perWith shredded chicken, mayonnaise, avocado, and cheddar. Contains corn and dairy. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).

Sweet Plantains
From $30.00
Unit price perSweet Plantains
From $30.00
Unit price perBe sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).

Tequeños
$1.60
Unit price perTequeños
$1.60
Unit price perVenezuelan queso fresco cheese sticks wrapped in thin dough. Served with garlic-cilantro dipping sauce. Contains dairy, eggs, and wheat. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).
Tequeños Pop
$0.90
Unit price perTequeños Pop
$0.90
Unit price perVenezuelan queso fresco cheese sticks wrapped in thin dough. Served with garlic-cilantro dipping sauce. Figure two pieces per person. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).

Tres Leches Cake
From $30.00
Unit price perTres Leches Cake
From $30.00
Unit price perSponge cake soaked in three types of milk. Contains dairy, eggs, and wheat.

Utensils, Napkins and Plates (Per Person)
$2.00
Unit price perUtensils, Napkins and Plates (Per Person)
$2.00
Unit price perAdd a complete set of utensils, plates, and napkins for just $2 extra per person. A convenient, all-in-one service option for your event!
Vegana Arepa
$9.00
Unit price perVegana Arepa
$9.00
Unit price perWith sweet plantains and avocado. Contains corn. Fried in a common fryer. Some products contain wheat flour, so cross contamination may exist. Customers with severe gluten intolerance are discouraged from purchasing any items that are fried in our common fryers. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).

Vegana Mini Arepa
$3.00
Unit price perVegana Mini Arepa
$3.00
Unit price perWith sweet plantains and avocado. Figure two pieces per person. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).

Veggie Pabellón Bowl
$14.00
Unit price perVeggie Pabellón Bowl
$14.00
Unit price perWith avocado, rice, black beans, and sweet plantains. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).
Venezuelan-Style Mini Empanadas
$2.00
Unit price perVenezuelan-Style Mini Empanadas
$2.00
Unit price perFried corn flour turnovers with your choice of filling. Figure two pieces per person. Some products contain wheat flour, so cross contamination may exist. Customers with severe gluten intolerance are discouraged from purchasing any items that are fried in our common fryers. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).

Yuca Fritters
$1.00
Unit price perYuca Fritters
$1.00
Unit price perYuca bites stuffed with latin cheese. Contains dairy. Fried in a common fryer. Some products contain wheat flour, so cross contamination may exist. Customers with severe gluten intolerance are discouraged from purchasing any items that are fried in our common fryers. Be sure to purchase utensils & chafing dishes if you'll need them (in the Miscellaneous category below).